ALAN ADI

Alan adı tescil işlemi kredi kartı ile ödemelerde 1 dakika içerisinde aktive edilir ve bilgiler e-mail adresinize gönderilir. Alan adınızın aktif edilmesini takiben tüm yönetim işlemlerini müşteri panelinden gerçekleştirirsiniz.

Alan adlarınızı online olarak yenileyebilir, güncelleyebilir ve diğer 15'den fazla servisi kullanabilirsiniz.

Alan adı whois gizleme özelliği sayesinde domain kayıt bilgilerinizi istediğiniz zaman gizleyebilir veya aktifleştirebilirsiniz.

Alan Adı Yönetimi

Alan adı yenileme, alan adı sahibi bilgileri, DNS güncelleme, alan adı kilidi, alan adı whois bilgilerinin gizlenmesi ve NameServer güncelleme gibi pek çok işlemi online olarak yönetebilirsiniz.

Ücretsiz 1 GB E-Mail

Ad ve Soyad (ör:adsoyad.com.tr) kullanarak satın aldığınız com.tr, biz.tr ve info.tr uzantılı alan adlarında 1 GB kotalı mail hesabınız ücretsiz. E-mail hesabınızı panelinizden oluşturabilirsiniz.

Ücretsiz Alan Adı Kiliti

Alan adı kiliti domainlerin transfer işlemlerini engellemek amacıyla kullanılan bir özelliktir. Alan adınızı istediğiniz zaman online olarak kilitleyebilir veya kilidi kaldırabilirsiniz.

İç Transfer

ProIrc’de bulunan alan adınızı herhangi bir ProIrc kullanıcısına alan adı iç transfer özelliği sayesinde kolayca transfer edebilirsiniz.

DNS Güncelleme

Alan adlarınızın DNS işlemlerini online ve ücretsiz olarak yapabilirsiniz. DNS dosyanıza A, NS, MX, PTR, CNAME, TXT gibi sınırsız DNS tanımlaması kaydedebilirsiniz.

7/24 Destek

Alan aldlarınız ile ilgili, .TR alan adı tescil işlemleri, DNS işlemleri, alan adı tescil işlemleri, alan adı yenileme işlemleri, alan adı silme talebi, alan adı transfer işlemleri ve alan adı sahibi bilgi güncelleme dahil istediğiniz konuda ücretsiz destek alabilirsiniz.

Powered by WHMCompleteSolution