VDS %20 İndirimli

4. yılımıza özel ProIrc VDS sunuculardan 2.'si %20 indirimli.

Yeni ve mevcut müşterilerimize özel sunduğumuz kampanya çerçevesinde müşterilerimiz 1 yıl boyunca 2. VDS sunucularına %20 indirimli olarak sahip olabilirler.

İndirim Kodu: vdsyuzde20

RADYO HOSTING %25 İNDİRİMLİ

4. yılımıza özel ProIrc Radyo Hosting hizmetleri %25 indirimli.

Yeni müşterilerimize özel sunduğumuz kampanya çerçevesinde müşterilerimiz 1 yıl boyunca Radyo Hosting hizmetlerini %25 indirimli olarak sahip olabilirler.

İndirim Kodu: radyo25off

LİMİTSİZ HOSTİNG 59.90 TL

4. yılımıza özel ProIrc Limitsiz Hosting hizmeti yıllık 59.90 TL.

Hem de .COM, .NET, .ORG veya .COM.TR uzantılı alan adı hediyeli.

Tüm müşterilerimiz alan adı hediyeli limitsiz hosting kampanyasından istedikleri sayıda faydalanabilirler.

Linux ve Windows Hosting hizmetlerinde geçerlidir.

ÜCRETSİZ HOSTİNG

Koşulsuz herkese ücretsiz hosting!

ProIrc kalitesini görebilmeniz için 5 günlük ücretsiz Linux tabanlı hosting hizmetine sahip olabilirsiniz.

Herkese Ücretsiz Web Sitesi, Şimdi Sitem Olsun!

DOMAIN KAMPANYALARI

Nisan 2016'ya özel Alan Adı Tescil Kampanyalarımız;

.ORG Alan Adı 14.90 TL

.BIZ Alan Adı 13.90 TL

.INFO Alan Adı 9.90 TL

.PW Alan Adı 4.90 TL

PROIRC İLE TANIŞIN.

Bugün kamu ve özel sektör kuruluşlarına ait ve kritik önem taşıyan binlerce uygulama PROIRC Veri Merkezi’nde barındırılmaktadır. PROIRC, sahip olduğu kuvvetli alt yapısı ve 10 yılı aşkın tecrübesi ile veri merkezi hizmetlerinde
%99,9 oranında “uptime” garantisi sunar.

Kesintisiz İnternet Erişimi

PROIRC Datacenter Network alt yapısı ülkemizdeki en büyük verimerkezi alt yapısı durumundadır. Aktif 30 Gbit kullanım oranı ile rakipsiz kapasite ve kesintisiz internet erişimi sağlıyoruz.

2 Farklı santral üzerinden Türk Telekom, 2 farklı santral üzerinden Turkcell Superonline erişimine ek olarak Vodafone altyapısı ile de erişim sağlayabilmekteyiz.

Alt yapı ekipmanlarında Juniper ürünleri üzerinde kurulmuş yedekli network yapısı üzerinde 1Gbit 10 Gbit ve dilerseniz 100 Gbit port sunabilmekteyiz.

7/24 İzleme ve Destek

Veri merkezlerimiz ve Network sistemlerimiz 7/24 izlenmekte ve kayıt altında tutulmaktadır. Tüm destek talepleriniz için çağrı merkezimiz sürekli olarak görev yapmakta olup ihtiyaçlarınız için ulaşabilmeniz için elimizden gelen desteği sunmaktayız.

İzleme sistemlerimiz sayesinde oluşabilecek hatalar en kısa sürede tespit edilmekte ve denetlenmektedir.

Geniş Aktif Datacenter Alanı

PROIRC DC, İstanbul Üsküdar ilçesinde toplamda 30.000 m2 güvenlikli iş merkezinde faaliyet göstermektedir. Deprem yönetmeliğine uygun tasarlanmış M2 1200 Kg kapasiteye uygun hazırlanmış inşaat sistemi bulunmaktadır.

Bina girişi itibari ile tamamen güvenlikli ve 7/24 elektronik ekipmanlar ile izlenen/kaydedilen bina siz müşterilerimize sürekli güvenlik sağlamaktadır.

Datacenter ve Ofis güvenliği bağımsız olarak 7/24 kaydedilmekte ve izlenmektedir. 5 Metre tavan yüksekliği, 50 CM yükseltilmiş döşeme ile dünya standartlarına uygun verimerkezi ortamı siz müşterilerimize sağlanmaktadır.

Powered by WHMCompleteSolution