ProIrc Hosting Hakkında

Türkiye - İstanbul Merkezli ProIrc.net, 2012 yılından buyana "Alan adı servisleri", "Web hosting ve diğer barıdırma servisleri", "Sunucu hizmetleri" ve "Güvenlik çözümleri" gibi hizmetleri uluslararası standartlarda sunar.

PROIRC HOSTING KİMDİR?

ProIrc Hosting, 2012 yılının Şubat ayında ProIrc Hosting adı altında Alan Adı Servisleri, Web Hosting, IRC Hosting, Radyo Hosting, E-mail Hosting, Sunucu Kiralama ve VDS Sunucu çözümleri, Güvenlik çözümleri üretmeye başlamıştır.

Bu tarihten önce 2008 yılına dayanan geçmişimiz bulunmaktadır. 2008 yılından bu yana birçok isim ile değişmeyen hizmet anlayışıyla müşterilerimize hizmetler sunduk. 2008-2009 KktcShell, 2009-2010 HostingCiniz ve sonrasında hem web hosting hem de IRC Hosting hizmeti sunmamız nedeni ile ismimizi 2012 yılında ProIrc Hosting olarak değiştirdik ve hizmet vermeye devam ettik. Hizmetlerimizi ProIrc Hosting olarak sürdürmekteyiz.

Şu an itibari ile 1000'i aşkın müşterimize aktif hizmet sunmaktayız. Kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti odaklı servislerimiz nedeniyle 7/24 müşterilerimize destek sunmakta ve her geçen gün müşteri kitlemizi artırmaktayız.

Misyonumuz ;

Sektörde uzun yıllar hizmet sunmamız ve edindiğimiz tecrübeler ışığında, müşterilerimize kesintisiz hizmet ve teknik destek hizmeti sunmak, müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda en kaliteli hizmeti sunmak ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak.

Vizyonumuz ;

Gelişen müşteri kitlemiz ile birlikte ihtiyaçlar doğrultusunda daha güçlü altyapının oluşturulması ve destek departmanının geliştirilmesi, gelişen teknoloji ile müşteri memnuniyetinin korunması.

Politikamız ;

Mevcut müşteri kitlerimizi artırmak amacı ile mevcut teknolojimiz ile en uygun fiyatlı hizmet anlayışı ile hizmetlerimizi sunmak ve Türkiye'de sayılı hosting firmaları arasına sayılmaktır.

ProIrc Hosting SİZE NELER SUNAR?

Barındırma Hizmetleri : Sektörde aktif olarak Linux ve Windows tabanlı web barındırma hizmetleri, alan adı tescili ve alan adı barındırma hizmetleri, kiralık sunucu, sunucu barındırma ve sanallaştırma hizmetleri.

E-Ticaret Çözümleri : İş aktivitelerinizi Internet üzerine taşıyacak her türlü bilgi ve iletişim teknolojilerini sanal dünyada gerçekleştirecek projelerin yapılmasıdır, elektronik güvenli para transferi ve ödeme kanallarının yapılandırılması da çözümlerimiz arasında yer almaktadır.

Yazılım Çözümleri : İş süreçlerinizi elektronik ortamda daha hızlı gerçekleştirmenizi sağlayacak web tabanlı bilgisayar yazılım çözümlerimizdir. Kullandığımız teknolojiler PHP, ASP, .NET, JAVA ve veritabanı uygulamaları üzerine konumlandırılmıştır.

Dinamik İçerik Çözümleri : Dinamik içerik çözümlerimiz ile sayfalarınız için gerekli olan ya da ihtiyaç duyduğunuz her türlü flash, activex ve ajax bileşenlerinin oluşturulması ve bu bileşenlerin web sayfalarınıza adaptasyonu sağlanmaktadır. Ayrıca sitenizin arama makineleri için gerekli optimizasyonunun yapılması ve arama makinelerine kaydı da sunduğumuz çözümler arasındadır.

Danışmanlık ve Bakım Hizmetleri : Web sayfalarınız ve web tabanlı platformlarınızın dış kaynak yönetim modeli ile uzaktan ya da bir fiil yerinde her türlü destek ve bakım hizmetlerinin çözüm olarak sunulmasıdır. Firmamızın verdiği her türlü hizmet, Servis Seviyesi Garanti ("SLA: Service Level Aggrement") kapsamındadır.

KİMLERLE ÇALIŞTIK?

Powered by WHMCompleteSolution